آکادمی تهمتن

درباره آکادمی تهمتن

درباره ما

معرفی آکادمی کوچینگ تهمتن

من محبوبه تهمتن متولد اسفند 1368 و کارشناسی ارشد ریاضی کاربردی هستم. چندین سال پیش برای برخی مسائل فردی به دنبال تغییرات مثبت شخصیتی رفتم و کم کم با علم ان ال پی آشنا شدم. با کار کردن بر ابعاد شخصیتی خودم و مشاهده‌ی تغییرات چشم گیر مشتاق به آشنایی تخصصی با علم ان ال پی شدم و دوره‌ی مربیگری ان ال پی را در خانه ان ال پی ایران گذراندم. هم اکنون مدرک مربیگری ان ال پی را زیر نظر وزارت علوم دارا می‌باشم.

درباره محبوبه تهمتن

سوابق من

  • خدا را سپاس گذارم که رسالتم را یافتم. تصمیم گرفتم همانطور که توانستم راه خودم را پیدا کنم، راهنمایی برای دیگران باشم. یکی از مهمترین بخش زندگی همه‌ی آدم ها شناخت شخصیت خود و انسان‌های اطرافمان جهت ارتباط موثر می باشد. بنابراین برای تکامل آموزه‌های خود، شخصیت شناسی بر پایه‌ی علم انیاگرام یا آناگرام را مطالعه نمودم و خدا را شاکرم که در این مقوله بسیار مهارت داشته و مشتاق هستم که برای زندگی بهتر همه‌ی آگاهی جویان عزیز، این آموزش را عاشقانه تدریس کنم.

تا کنون دوره‌های آموزش کانال‌های ترجیحی برای افراد پنج تا صد ساله، آموزش شخصیت شناسی اناگرام در دانشگاه آزاد اسلامی، آموزش ارتباط مؤثر در ارتباطات عمومی برگزار شده است.

 من اینجا هستم تا به آگاهی جویان کمک کنم تا ….

رسالت خود را در زندگی بیابید.

با شناخت تیپ‌های شخصیتی خود و اطرافیان، ارتباط بهتری با دیگران برقرار کنید.

رفتارهای سازنده و جدید در خود ایجاد کنید.

اعتماد بنفس و عزت نفس خود را افزایش دهید.

به اهداف شخصی خود برسید.

باورهای خود را تغییر دهید.