آکادمی تهمتن

بازگرداندن عشق از دست رفته با تکنیک NLP

بازگرداندن عشق از دست رفته با تکنیک NLP یکی از بهترین تکنیک های برگرداندن عشق سابق از راه دور می باشد که می توانیم بر روی ناخودآگاه او تاثیر بگذاریم. در این مقاله به سئوالات زیر پاسخ می دهیم:

  • احتمال بازگشت به رابطه بعد از جدایی چقدر است؟
  • آیا میتوان رابطه تمام شده را ترمیم کرد؟
  • چگونه همسر و دوست سابق را برگردانیم؟
  • من بلاک شدم چکار کنم؟
  • چطور همسر سابقم را فراموش کنم؟

برگرداندن عشق از راه دور

تکنيک NLP می تواند دیدگاه و سبک زندگی شما را نسبت به جهان اطراف تغيير دهد. افکار و احساسات شما، واقعيت را شکل می دهند و در نتيجه اين تکنيک ها می تواند به شدت در تغيير کل زندگی شما مؤثر باشند . تکنيک های NLP عشق، همان NLP است که بصورت منسجم در راستای برنامه ريزی عصبی کلامی يک شخص برای ايجاد احساس عشق و يا بازگشت به رابطه مورد استفاده قرار می گيرد.
با استفاده از تکنيک های NLP برای برگرداندن عشق شما قادر خواهيد بود رابطه خود را برگردانيد. در اين جا مطالبی را برای شما ارائه می دهیم و با انجام آن ها می توانید با تمام وجود تغییرات مثبتی را در زندگی خود تجربه کنید.

براي ترميم رابطه از دست رفته چه کاری انجام دهيم؟

درNLP باور بر اين است که اگر تيپ شخصيتی افراد بر اساس کانال های ترجیحی را بدانيد، ارتباط مؤثر بهتری را با افراد خواهید داشت، زیرا به درک بهتری از افراد خواهید رسید. قدم اول هر رابطه ی موفق، درک بهتر فرد مقابل است. شما وقتی شناخت کافی نسبت به فرد مقابل داشته باشید بهتر می توانید ارتباط برقرار کنید زیرا از حساسیت ها، علایق و سلیقه های او بهتر مطلع خواهید بود. توصیه می کنم کنار آموزشی که در این مقاله برای شما ارائه می دهیم، زمان اندکی را برای مطالعه شخصیت شناسی تیپ های 9 گانه انیاگرام چیست؟ داشته باشید. مقالات شخصیت شناسی انیاگرام در این مسیر به شما بسیار کمک خواهد کرد. هم به خود و هم نسبت به عشق تان بیشتر آگاه می شوید و قطعاً موفق تر خواهید بود.

در ادامه به تعریف کانال های ترجیحی یا ادراکی می پردازیم.

شناخت انواع کانال ترجیحی يا ادراکی

در ان ال پی سه کانال ترجیحی یا ادراکی را بررسی می کنيم:

1- افراد ديداری 2- افراد شنيداری 3- افراد حسی یا لمسی

افراد ديداری

اگر کانال ترجیحی معشوق تان ديداری است، همواره او را تأييد کنيد، از ظاهر خوب او تمجيد کنيد و هر تغييری در آنها مانند تغيير رنگ مو و لباس جديد را با جزئيات به او يادآوری کنيد. افراد ديداری تمايل به دريافت هديه دارند و می توانيد به بهانه مناسبت های مختلف برای آنها هديه بگيريد. آنها دارای پردازش ذهنی بالايی هستند و علاقه زيادی به جلب توجه در جمع دارند. با اين افراد ارتباط چشمی برقرار کنيد. آن ها به ظاهر بسیار اهمیت می دهند پس در مورد هدیه دادن باید هوشیار باشید که در نگاه اول چشم گیر باشد. به ظاهر خود هم اهمیت بدهید زیرا برایشان جذاب است. تصمیمات و انتخاب های آن ها بیشتر براساس ظاهر است. اگر برایشان ظاهر معقول و جذابی نداشته باشید موفق نخواهید بود. به تفریحاتی چون سینما رفتن علاقمند هستند و رسانه های جمعی را بیشتر دوست دارند. یکی از نشانه های دیداری بودن افراد این است که خیلی تند و سریع حرف می زنند و نسبت به تغییرات نور حساس هستند مخوصاً برای خوابیدن میزان نور و تاریکی برایشان اهمیت زیادی دارد. تنفس ایشان سطحی از بالای ریه می باشد. ضربان قلب شان اندکی بالاتر از حد دیگر کانال های ترجیحی می باشد. معمولاً هنگام صحبت کردن از کلمه ی ببین بیشتر استفاده می کنند. حافظه ی آن ها با نوشتن بسیار بهتر عمل می کندپس توصیه میکنم در ابراز محبت کلامی، به صورت پیامکی هم به ایشان محبت کنید.

افراد شنيداری

افراد شنيداري روی انتقاد، تعريف و تمجيد حساس هستند. آنها بر روی تن صدا، سرعت صحبت و ميزان بلندی و کوتاهی صدا حساس هستند، پس هنگام صحبت با اين افراد از تند صحبت کردن و ادای نادرست کلمات بپرهيزيد و از الفاظ تند و توهين استفاده ننماييد، همچنين انتقاد خود را در قالب پيشنهاد ابراز کنيد. بهتر از در ابراز علاقه به ایشان بیشتر از ابراز علاقه کلامی استفاده کنید. به خوبی حرف های شنیده شده را به خاطر می سپارند. می یه هدیه از طرف ما دریافت کنید؛ اگر به جای شما باشم خلاقیت به خرج خواهم داد و در ملاقات دو نفره موسیقی عاشقانه مورد علاقه ایشان را پخش خواهم کرد و حرف های عاشقانه ام را به اشان خواهم گفت. تأثیری که با آهنگ و صداهای دلنشین بر روی یک شنیداری مؤثر است به اندازه هدیه دادن نیست. برای ایشان هم هدیه ارزشمند است اما در کنار هدیه ای که به ایشان تقدیم می کنید فراموش نکنید گفتن و ابراز محبت کلامی به شدت اهمیت دارد. یکی از نشانه های مهم شنیداری ها این است که هنگام صحبت کردن بسیار شاخه و برگ به حرف های شان می دهند. قصه پرداز های خوبی هستند. ایشان شمرده تر و با آرامش بیشتری صحبت می کنند.

افراد حسی یا لمسی

افراد حسی دوست دارند همسرشان آنها را درک کند و در روزهای سخت در کنار آن ها باشد و آن ها را در آغوش بگيرد. آن ها با حس و لمس شدن با دنيای بيرون ارتباط برقرار می کنند. هرگاه برای ایشان هدیه ای تهیه می کنید در نظر بگیرید که جنس، بوی مطبوع و مناسبی داشته باشد. لمسی ها تنفس شکمی دارند. یکی از نشانه های افراد لمسی این است که علاقه ی زیادی به لم دادن دارند. ایشان حتی اگر لاغر باشند اندکی شکم در اندام شان نمایان است. ایشان به خواب بسیار اهمیت می دهند و به نرمی و سفتی بالشت خود حساسیت بیشتری نسبت به دو کانال ادراکی یا ترجیحی دیگر دارند. ضربان قلب ایشان اندکی کمتر از دیگر کانال های ترجیحی می باشد. ایشان بسیار صدای آرامی دارند. خیلی خیلی آهسته صحبت می کنند. در صحبت کردن، بسیار کشیده بیان دارنند. ایشان به بوها بسیار حساس هستند پس هوشیار باشید برای رفتن به قرارهای دو نفره از ادکلن های جذاب و خوش بو استفاده کنید.

تکنيک های NLP برای برگرداندن عشق

قبل از اينکه با تکنيک های NLP برای بازگشت عشق آشنا شويد بهتر است سری به ضمیرناخودآگاه بزنید و در ابتدا با ضمیرناخودآگاه آشنا شوید زیرا یکی از مهمترین ابزار لازم برای این امر می باشد. ضمير ناخودآگاه همه ی اطلاعات، باورها، تجربيات، گذشته، آرزوها و ترس های شما را در خود جايی می دهد.
سه عملکرد اصلی ضمير ناخودآگاه، پردازش اطلاعات، جای دادن اطلاعات گذشته در خود و استفاده از آن در صورت لزوم، ارسال احساسات مورد نياز و کنترل رفتار است.

نفوذ بر ديگران با تکنيک NLP

با توجه به اطلاعات فوق متوجه می شويد برای نفوذ بر ديگران، NLP می تواند به 3 شکل به شما کمک کند:

ايجاد انگيزه و ميل به يادگيری مهارت های مرتبط

NLP به شما کمک می کنند که با راه ها و آموزش های جدید، مهارت های مورد نیازتان را به گونه ای جذاب تر و لذت بخش تر یادبگیرید و همین امر سبب می شود که از یادگیری احساس خستگی و بی حوصلگی نداشته باشید. ارتباط کلامی، زبان بدن و قانون جذب عشق از راه دور، شخصيت شناسی و … همه از ضروری های موفقيت در برگرداندن عشق از دست رفته است، NLP به شما کمک می کند که يادگيری اين مهارت های ارتباطی برای شما لذت بخش شود و با ميل و تمايل بيشتری نسبت به يادگيری اين مهارت ها بپردازید.

بازگشت عشق سابق با قانون جذب

شاید تا به حال برایتان پیش آمده باشد که قصد بازگردان عشق تان را داشته باشید و برای این امر راه های مختلفی را امتحان کرده باشید که به نتیجه ای نرسیده باشید. ممکن است از اطرافیان یا در فضای مجازی قانون جذب به گوشتان خورده باشد. قانون جذب بر این باور است که شما به هر چیزی عمیقاً فکر کنید و باور داشته باشید آن را بدست می آورید. پول، ثروت، عشق و… از این قاعده مستثنا نیست.

اگرچه قانون جذب اساس علمی ندارد با این حال برخی افراد بر این باور هستند که قانون جذب برای بازگرداندن عشق مؤثر است. در این جا ما به برخی از تکنیک های قانون جذب برای بازگرداندن عشق از دست رفته، اشاره می کنیم.

1. از طرف عشق تان برای خود نامه بنویسید

اگر قرار بود عشق سابقتان نامه ای برای شما بنویسد، چه حرف هایی را در آن نامه میزد؟ باید به گونه ای نامه را بنویسید که انگار همچنان رابطه ی شما برقرار می باشد. تصور کنید که او برای تفریح به دو هفته سفر و تعطیلات رفته است و شما بسیار دل تنگ او می باشید. در چنین حالتی او در نامه چه حرف هایی به شما می زند؟ نوشتن و فرستادن چنین نامه ای برای خودتان از طرف او یک تکنیک نمایشی مثبت است.

در این امر لازم است که با تمام وجود عشق و سپاسگزاری را احساس کنید و هرچه این احساس عمیق تر باشد، زودتر می توانید به خواسته ی خود دست پیدا کنید. قانون جذب بسیار قدرتمند است و حتماً به نتیجه می رسد. چیزی تغییر خواهد کرد، همه ی این تغییرات مثبت به دلیل قانون جذب و قدرت غیرقابل توقف ذهنتان است.

 2. اجازه دهید او به طرفتان بیاید

بهتر است بعد از قطع رابطه ی عاطفی به دنبال چک کردن او در فضاهای مجازی نباشید. پیام ها و ایمیل های قدیمی را مطالعه نکنید زیرا با این عمل به سرعت دلتان برایش تنگ می شود و این باعث به وجود آمدن احساس منفی در شما شده بنابراین طبق قانون جذب احساسات منفی بیشتری را جذب خواهید نمود.

گاهی اوقات هیچ کاری نکردن از کاری کردن بهتر است. البته باید به این دید کاری انجام ندهید که همه چیز در ذهنتان بی نقص و عالی می باشد، او به شما علاقه دارد. شما را دوست دارد و شما از برگشتن او در کنار خودتان بسیار خوشحال هستید. بهتر است برای بدست آوردن نتیجه ی کامل این کار ار به مدت سی روز انجام دهید حتی اگر عشق تان به شما برگشته باشد باز هم به تمرینات خود ادامه دهید تا سی روز کامل شود. رابطه ی دلخواه تان را تصور کنید تا بنوانید در زندگی واقعی هم این رابطه را تجربه کنید.

3. برای برگرداندن عشق تان شتاب نداشته باشید

پیشنهاد می کنیم برای پیدا کردن علت جدایی تان کمی بیشتر به خودتان زمان بدهید. بررسی کیند واقعاً به چه دلیلی از هم جدا شدید، کمبود توجه، عدم تفاهم، خیانت، عدم درک؟ در این باره بیشتر تأمل کنید.

هرگاه علت جدایی تان را پیدا کردید راحت تر می توانید به بررسی جوانب مختلف آن بپردازید و برایش راه حل مناسبی پیدا کنید. هرچقدر با بازگرداندن عشق تان عجله و با شتاب عمل کنید، احتمال اینکه بعد از گذشت مدتی دوباره رابطه تان را از دست بدهید، بیشتر خواهد بود.

4. برای پردازش احساسات و کنترل کردن آنها به خودتان زمان بدهید

به خودتان کمی فرصت دهید تا بتوانید بر احساسات و هیجانات خود مسلط شوید. به هر اندازه ای که شما بتوانید هیجانات خود را مدیریت کنید بیشتر می تواند به علل اختلافات خود و عشقتان پی برده و آنها را برطرف کنید. در غیر این صورت احتمال بروز رفتارهای تکانشی در شما بیشتر می شود و بعد از آن پشیمانی به بار خواهد آمد.

5. سعی کنید مثبت فکر کنید

طبق قانون جذب به هر چیزی بیشتر فکر کنید همان ها را به خودتان جذب می کنید. جهان به احساسات واکنش می دهد. بنابراین لازم است که روی شادی و خوشحالی درونی، عشق، لذت، دوستی با عشق سابق تان متمرکز شوید.

این ها آن احساساتی هستند که از صمیم قلب می خواهید جذبش کنید، پس باید این احساسات را در خودتان ایجاد کنید. پیشنهاد می کنم برای آشنایی بیشتر با قانون جذب به مقاله ی قانون جذب در این سایت مراجعه کنید.

 6. اعتماد به نفس داشته باشید

اجازه ندهید عشق سابقتان شما را خرد کند. وقتی اجازه می دهید که عشق سابقتان شما را خرد کند، جذابیت تان در نظر او بسیار کمتر می شود. به یاد داشته باشید که با قانون جذب هر آنچه را که به نمایش بگذارید، به دست می آورید. پس احترام به خود و انرژی مثبت را به نمایش بگذارید تا در نهایت همین ها را از دنیا دریافت کنید.

7. خواسته ی واقعیتان را از رابطه ی جدید مشخص کنید

اگر می خواهید از قانون جذب نتیجه بگیرید، نباید به این فکر کنید که چطور می توانید عشقتان را برگردانید، باید به این فکر کنید که چطور می توانید رابطه ی جدید و عاشقانه ای را در کنار هم به وجود بیاورید. باید تصویر واضح و روشنی از ویژگی های این رابطه ی جدید داشته باشید و بدانید که چطور می توانید آن را رشد بدهید و کامل کنید.

8. با عشق سابقتان در سطح انرژی ارتباط برقرار کنید

تمرکزتان را برای فرستادن انرژی مثبت به عشق تان صرف کنید و از انرژی هایی از جنس عشق، شیفتگی، هیجان شادی  و لذت برای او ارسال کنید. این کار را می توانید هر شب قبل از خواب با متمرکز شدن بر روی آن انجام دهید.

ارتباط از راه چاکرای قلبی را ایجاد کنید. هر روز چند دقیقه برای باز کردن مرکز قلبتان و متصل شدن به عشقتان وقت بگذارید. برای ایجاد این اتصال باید پرتوی صورتی زیبایی را مجسم کنید که مرکز قلب شما و عشق تان را به هم متصل می کند.

افرادی که به قانون جذب باور دارند غالباً علاقه مند به این تکنیک هستند و آن را در جنبه های معنوی زندگی خود برای آرامش، ترمیم زخم هایشان و در بخش های دیگر زندگی، به کار می بندند. متمرکز شدن بر روی قدرتمندتر کردن خودتان نه تنها باعث جذابیت بیشتر می شود، کشش و جاذبه بیشتری را نیز به سمت شما ایجاد می کند.

9. دعای بازگشت عشق از دست رفته

این دعا را هر شب قبل از خواب زمزمه کنید خداوندا توکلم به تو است و می دانم که تو قادر متعالی. توان درک و حل مشکلاتم را به من عطا کن و یاری ام فرما تا با پذیرش خود، عشقم و رابطه مان، بتوانم او را جذب کنم و به زندگی ام برگردانم. سوگند می خورم که تمام افکار، کلمات و اعمالم بر مبنای عشقی بی قید و شرط است.

طبق قانون جذب برای برگرداندن عشق تان، گذشته را فراموش کنید و سعی کنید روی زمان حال و آینده تمرکز کنید، یعنی سعی کنید در طول شبانه روز تصور کنید که کنار عشقتان اوقات خود را می گذرانید.

کارهای ممنوعه در بازگرداندن عشق

تمام تقصیرها را به گردن عشق تان نیندازید

نقش قربانی را بازی نکنید. با انداختن تمام تقصیرها به گردن عشق سابقتان خودتان را یک فرد قربانی جلوه خواهید داد و این نشانه ی ضعف درونی شماست.

مثلاً اگر برای عشق تان وقت کافی نمی گذاشتین، کوتاهی خود را بپذیرید. لازم نیست احساس بدی پیدا کنید یا خودتان را سرزنش کنید، اما باید مسئولیت و سهم خودتان را در شکست خوردن این رابطه قبول کنید.

فقط مراقب باشید که خودتان یا عشق سابق تان را قضاوت نکنید. شریک عاطفی زندگی یکدیگر بودن رقص پیچیده ای از واکنش ها و ادراکات است؛ هر اتفاقی هم که افتاده باشد، شما در آن نقش داشته اید، حتی اگر این نقش صرفاً “بودن در رابطه” باشد.

عدم سرزنش کردن خود یا عشق تان

به دنبال مقصر نباشید و تقصیر را به گردن خود یا عشق تان نیندازید. در یک رابطه ی عاشقانه و عاطفی هر دو نفر در رابطه نقش دارند و نمی توان فقط یک نفر را به تنهایی مقصر مشکلات رابطه دانست. بهتر است با شناسایی نقاط ضعف و اشکالات خود برای حل آن به دنبال راه حل های درست و مناسبی باشید.

با اطرافیان و خانواده خود در این باره صحبت نکنید

درست است که اطرافیان نزدیک شما صلاح تان را می خواهند، اما آن ها از نیت و خواسته های قلبی شما آگاهی ندارند. وقتی شما به حرف های آن ها گوش می دهید افکار آن ها بر ذهن شما تأثیر  بگذارند و به این ترتیب به افکار خودتان تبدیل می شود.

از رفتن به نزد رمالان یا فالگیر ها خودداری کنید

درست است درد از دست دادن بسیار زیاد است ولی برای رفع این درد نباید به هر چیز چنگ بزنید. رفتن به سراغ فال و فالگیر باعث می شود درون شما دچار دوگانگی شود و این انرژی درون شما تبدیل به انرژی منفی شده و ممکن است تصمیم های نادرستی بگیرید. این امر سبب پشیمانی و احساس یأس بیشتری در شما می شود.

بی شک همه می دانید که پیش بینی آینده تقریباً امری است محال و ناممکن. زندگی دائم در حال تغییر می باشد بنابراین هیچ چیز ثابت نیست. این تصمیم و عملکردهای درست شما هست که نتیجه ی درستی حاصل می شود.

التماس کردن، تقاضای ترحم کردن، بحث کردن ممنوع

این توصیه ها بدیهی به نظر می رسد، چون با التماس کردن زشت ترین و پست ترین جنبه از وجود خودتان را به نمایش می گذارید. بهتر است از این امر خودداری کنید. هیچ کس از انسان گدا خوشش نمی آید و برای گدا ارزشی قائل نمی شوند.

نتیجه گیری:

در این جا اقداماتی برای بازگرداندن عشق از دست رفته ارائه کردیم. پیش از اینکه برای بازگرداندن عشق تان اقدامی کنید، کمی برای درونیات خود وقت بگذارید و سعی کنید برای رفع نقاط ضعف خود اقدام کنید. مهمترین بخش های تأثیرگذار روی شخصیت هر فرد، اعتماد به نفس، عزت نفس و باورهای هر فرد می باشد. می توانید برای کسب آگاهی بیشتر به مقالات این سایت مراجعه کنید. موفق شاد باشید.

 

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بلاگ

مقالات پیشنهادی

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.